♦ Nová rubrika: Úvodem ♦

27. 1. 2016

Tahle nově vytvořená rubrika bude sloužit jen čistě pro vaše pobavení, zahnání nudy či získání nových informací.

Postupně se tu budou objevovat různá plemena psů (třeba nějak upravená), jejich části (např. ucho, oči, ...atd.) nebo jen slovní popis a vaším úkolem bude uhodnout, o jaké plemeno se jedná.

Tahle soutěž nebude nijak bodovaná a může se jí zúčastnit úplně každý, kdo na tenhle blog zavítá (nemusí být nutně v klubu).

Soutěž bude probíhat po dobu 8 týdnů. Soutěžní obrázek, popis nebo fotku tu tedy můžete hledat (skoro)každou neděli.

Pokud máte nějaké dotazy, pište mi buď do pošty na alik.cz (PejsekNelinka) nebo na klubový blog: klub-zviratek.estranky@email.cz.

Doufám, že se vám to bude líbit,

Vytvořila: PejsekNelinka